O nás

Prečo sme tu

Sme tu pre to, aby sme Vám prinášali energiu a harmóniu do každodenného života. Veríme, že to čo robíme, má pre Vás vysokú hodnotu, pretože krásny a pohodový domov je pre nás ľudí v živote na prvom mieste. Vieme rozšíriť Vaše predstavy a nápady a premeniť ich v skutočnosť, ktorá Vám prinesie radosť a pocit jedinečnosti.


Pre koho sme tu

Pokiaľ ste architekt alebo dizajnér, tak Vás tento prírodný materiál osloví vďaka jeho nespočetným výhodám a Vaši zákazníci budú môcť oceniť ďalšie Vaše výnimočné nápady, z ktorých sa môžu tešiť.

Pokiaľ máte obchod s dekoračnými produktmi, môžete rozšíriť svoje produktové portfólio a osloviť širšiu cieľovú skupinu.

Ak máte radi prírodný materiál príjemný na dotyk, prievzdušný, odolný nečistotám a navsiakaniu tekutín s možnosťou výber z viac ako 30 farebných odtieňov, máme pre Vás elegantné plstené produkty, ktoré vdýchnu čaro a pôvab do Vášho každodenného života.


Moderné technológie a tradícia

Sme profesionálny tím a vyrábame všetko tak, ako si Vy želáte. Svedčí o tom aj množstvo našich stálych klientov. Pri výrobnom procese kombinujeme moderné technológie s precíznou ručnou výrobou. V konečnom dôsledku dokážeme realizovať Vaše predstavy a nápady s dôrazom na kvalitu a krásu.

Vlnená plsť ponúka nespočetné množstvo možností dizajnového využitia, napr. koberce, stolové prestierania, plstené zásteny, tapety, nástenné dekorácie, tašky, sezónne dekorácie a veľa iných produktov. Stačí sa pohrať s Vašou fantáziou.


Vízia FELTWELT

Vytvoríme dekorácie z prírodných materiálov, ktoré obohatia váš každodenný život.


História a súčasnosť

Značka FELTWELT spadá pod spoločnosť REFIMA s.r.o., ktorá bola založená v roku 2008 a pôsobí v odvetví textilného a strojárskeho priemyslu. Od svojho vzniku sa firma zaoberá v prevažnej miere výrobou a predajom výrobkov z vlnenej plsti a dodávaním plsťových materiálov.

Príroda je pre každého z nás tým najkrajším a najzdravším prostredím, v ktorom sa cítime dobre. Práve táto myšlienka priviedla konateľa spoločnosti REFIMA s.r.o. Ing. Martina Mráza k nápadu objaviť využitie plsti v interiérovom dizajne a priniesť úžitok z nej do priestorov, v ktorých trávime najviac času.

Na trhu existuje množstvo dizajnových materiálov a produktov, avšak máloktorý z nich je 100% prírodný, disponuje toľkými výnimočnými vlastnosťami a množstvom farieb a povrchov, rozmanitých práve ako vlnená plsť. Rozmanitosť plsti nepozná hranice a možno aj to je dôvod, prečo má také široké uplatnenie a prispôsobí sa akémukoľvek priestoru.

Chceme ukázať ľuďom nový štýl, ktorý prináša do ich života jednoduchosť, krásu a čistotu prírody a nachádza jej často zabudnutý zmysel. 

Kategórie

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Odber noviniek