PREDĹŽTE ŽIVOTNOSŤ DIZAJNOVÝCH PLSTENÝCH PRODUKTOV

Vlnená dizajnová plsť je prirodzene vode odolná a preto poskytuje produktom prírodnú ochranu proti preniknutiu tekutín pod povrch plsti. Ale čo v prípade ak sa na vlnenú plsť rozleje olej alebo kečup? Riešením je unikátny ochranný sprej SCOTCHGARD PROTECTOR od svetoznámej firmy 3M, ktorý ponúka bezkonkurenčnú ochranu proti nečistotám, škvrnám a schopnosť odpudzovať všetky kvapaliny.

SCOTCHGARD patrí medzi top produkt na ochranu akýchkoľvek látok, vlnenej plsti, kože, semišu, nábytkových a exteriérových textílií. Sprej SCOTCHGARD zároveň pomáha dlhodobo udržovať produkty v originálnom a nezmenenom vzhľade.

Aplikáciou spreju SCOTCHGARD sa dizajnová vlnená plsť stáva vysoko odolná proti vode a kvapky tekutín ľahko skĺznu z jej povrchu.  S touto úpravou je jednoduchšie udržiavať a čistiť produkty z dizajnovej vlnenej plsti bez vplyvu na vzhľad plsti.

Nikdy neviete ako rýchlo sa môžu produkty znečistiť. Či už rozliata káva, víno, roztečená zmrzlina alebo kečup, sprej SCOTCHGARD poskytuje dvojakú ochranu. Rozliate tekutiny sa dajú z plsti ľahko zotrieť a väčšina nečistôt a škvŕn sa odstráni umytím.

Kategórie

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Odber noviniek