OŠETROVANIE A ČISTENIE VLNENEJ DIZAJNOVEJ PLSTI

Naša dizajnová plsť je vysokokvalitný prírodný materiál vyrobený zo 100% jemnej vlny MERINO.

MERINO vlna poskytuje produktom získaným z dizajnovej vlnenej plsti prírodnú ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje absorbovaniu tekutín a škvŕn a tiež zhromažďovaniu prachu, nakoľko je staticky odpudivá.

Po rozliatí tekutín na dizajnovú vlnenú plsť zostane tekutina zhromaždená v kvapkách na jej povrchu. Následne je potrebné v krátkom časovom období od vyliatia tekutiny nakloniť produkt z vlnenej plsti do takej polohy, aby z nej kvapky mohli voľne stiecť. 

Ak produkty z dizajnovej vlnenej plsti zostanú znečistené, odporúča sa ručné čistenie s roztokom mydla alebo saponátom na vlnu pri teplote vody max. do 30°C. Používajte výhradne čistiace saponáty určené na vlnu, inak sa môže zničiť prirodzený obsah tuku v plsti. Práve lanolín v plstených produktoch slúži ako prírodná ochrana pred tvorením škvŕn a prenikaním tekutín. Po čistení je potrebné produkty nechať voľne vysušiť položením na uterák. Nepoužívajte žmýkanie alebo krútenie plsti, aby sa produkty nezdeformovali. V prípade potreby je možné plsť ožehliť s jemnou parou.

Pre väčšie plochy znečistenia odporúčame použiť chemické čistenie.

Vlnenú dizajnovú plsť nie je možné prať v práčke, pretože by pokračoval proces plstenia a produkt by sa znehodnotil.

Kategórie

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Odber noviniek