7 dôvodov prečo si vybrať práve nás

1.    osobný prístup

Každý zákazník je pre nás jedinečnou osobnosťou, ktorá nám otvára svoje vnútro plné predstáv a nápadov a inšpiruje nás k realizácii čo najlepších riešení. Vždy sme pripravení vypočuť si Vaše želania a nájsť cestu, ktorá povedie k uspokojeniu Vašich požiadaviek. Preferujeme budovanie vzťahu založenom na dôvere a veríme, že tento prístup je základom k dosiahnutiu výnimočných riešení.


2.    poradenstvo zdarma

Radi Vám poradíme pri výbere vhodného produktu, jeho využití, pri spôsobe ošetrovania materiálu a iné.... U nás za rady neplatíte... Preto sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť s požiadavkou o radu. Veľmi si vážime, že nám aj takýmto spôsobom prejavíte dôveru a spoľahnete sa na naše odborné skúsenosti.


3.    skúsenosti a odbornosť

Keďže už dlhodobo pracujeme s komplexným sortimentom/portfóliom plsti, ktorú taktiež spracovávame a využívame pri výrobe ďalších produktov, disponujeme bohatými skúsenosťami z oblasti zloženia materiálu, jeho využitia, spôsobu ošetrenia, povrchovej úprave a pod. Práve preto sme tu vždy pre Vás s ideálnym a odborným riešením, navrhnutým s využitím našich skúseností.


4.    garancia najvyššej kvality MERINO vlnenej plsti

Vysoká kvalita pre nás znamená spojenie vysokokvalitnej plsti z Nemecka, odborných skúseností nášho tímu a jedinečných služieb, ktoré sú dostupné každému. Preto Vám prinášame zážitok a pocit luxusu a jemnosti, ktoré zažijete pri dotyku plsti, vyrobenej z pravej 100% MERINO vlny. Práve ovčia vlna MERINO patrí medzi najjemnejšiu a najkvalitnejšiu odrodu ovčej vlny.


5.    elegantný a jedinečný dizajn

Dizajn našich výrobkov je vytváraný s precíznosťou a víziou do budúcnosti, s prihliadnutím na prvky elegancie, jednoduchosti a luxusu. S využitím našich produktov sa stane každý priestor unikátny a zanechá iný pohľad na svet dizajnu.


6.    dizajn na mieru

Náš tím profesionálnych dizajnérov je tu práve pre Vás, pripravený vypočuť si Vaše predstavy, stotožniť sa s Vašou fantáziou a stvoriť ideálne riešenia, ktoré budú prototypom jedinečného dizajnu na mieru. Podeľte sa s nami o Vaše jedinečné nápady, ktorým vdýchneme skutočnú tvár a stanú sa tak ozdobou Vášho každodenného života.


7.    doprava zdarma pri nákupe nad 150 EUR

Pri nákupe nad 150 EUR získate dopravu zadarmo do Slovenskej a Českej republiky.

Kategórie

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Odber noviniek